[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Silkroad gidas » SilkRoad online Build'u gidai (CHINA) » Full STR Glavie ([Guide])
Full STR Glavie
AngelasDate: Saturday, 2010-02-13, 9:18 AM | Message # 1
Sensėjus
Group: VIP
Messages: 71
Awards: 4
Reputation: 11
Status: Offline
Full STR Glavie yra gan dažnas build'as, nes jis yra vienas galingiausių ir lengviausių build'ų. Turėdamas nemažai HP ir gan didelį dmg.

Kaip kelti stat‘us? Dėti reikia vien STR.

Skill'ai: 100 Heuksal / 100 Fire / 100 Lighting.

Kodėl vienus reikia kelti, kitus ne?

Heuksal - nes pagrinde reikalingi visi beveik Heuksal skill'ai, kadangi full str.
Lighting - prideda Mag. ataką, Defense, ir greitį.
Fire - Imbue, Mag. defense, nes full str turi mažiau nei phy. def., phy. ataką ir apsaugą nuo visokių efektų.

Kokius skill'us kelti?
1.Fanning Spear serijos- Blody Fan Storm - Blody Snake Storm 15-kiolikai sekundžių prideda milžinišką Mag. Defense.
2.Heuksal Spear serijos- tai paskutinės knygos, kuri labai svarbi pvp metu, nes jis suteikia priešininkui Dull status'ą.
3.Soul Departs Spear serijos- vienas svarbiausių Glaver'io skillų, nes daro labai didelę ataką, ir sudaro priešininkui Stun efektą.
4.Ghost Spear Attack serijos- vienas iš daugiausiai kertančių, ir daro priešininkuiKnock Back efektą.
5.Flying Dragon Spear serijos- naudojamas pve metu, iš atstumo metamas pats glavie, norint pritraukti prie savęs ar pan.Paskutinė tinkama naudot Job War'uose, ar šeip.
6.Cheolsam Force- passive, prideda HP.
Combo galima kelti, galima ne, bet ant pvp jis prastas. Nebent 4Fun.

Fire:

1.Fire Force serijos- "Imbue" char'ams prideda Mag. ataką.
2.Fire Shield serijos- apsauga nuo įvairių efektų, norint panaudot, turit užsimest shield'ą, kai panaudosit, pakeiskit vel i Glavie, ir jum šis buff'as liks.
3.Flame Body serijos- char'ams prideda phy. ataką.
4.Fire Protection serijos- char'ams prideda Mag.
5.Flame Devil Force- passive, prideda phy. ataką.

Lighting:

1.Piercing Force serijos - mag. Ataką prideda tam tikram laikui.
2.Wind Walk serijos- jis pagreitina jūsų char‘o bėgiojimą, ir leidžia tam tikrą atstumą „nusiteleportinti“.
3.Concentration serijos - padaro mažesnę galimybę priešui įkirsti didžiausia daroma žalą.
4.Heaven's Force serijos - "Passive" daro tą patį ką Concentration.

Ligi 100Lv FF jums reikia apie 1.2mil skill point'ų.

Rūbai: ką nešioti?

Garment - kadangi full str char'as turi didelę phy. defens'ą nei mag. defensą, todėl patartinas nešioti Garment, nes turi didelę mag. defensą.
PVP taktika - čia jau savo nuožiura, bet geriausia taip:
Kol jūs neturite Soul Spear - Soul skill'o, kovojate kaip norite, bet kai jau turėsit Soul Spear - Soul skill'ą: Soul Departs Spear geriausias serijos 2 skill'us >> retkarčiais geriausią Ghost Spear Attack serijos turimą skill'ą.
Jeigu priešininkas Hybrid int arba Full int nukeris, naudojate Fanning Spear 1 ir 3 serijos knygas, jeigu full str, tai 2 ir 4 serijos knygas.




Įmesk reputation "+ " , o tai laimės nebus ;]
 
GeforceDate: Monday, 2010-04-12, 2:05 AM | Message # 2
Naujokas
Group: Users
Messages: 15
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Manau verta paminėti, kad dabartinėm serverio salygom, kai viskas apsiriboja 90 lwl smile Mano nuomone geriau rinktis Heuksal90, Fire90, Lightning and Cold 60 Mastery lwls :)) Phy atk perdaug nebus :)) Ir kiek gauni nuo 60 lwl cold phy atk, nekompensuotu damage ir defense kiek gautum nuo lightning iki 90 lwl :)) Na čia mano nuomonė smile

Added (2010-04-12, 2:05 Am)
---------------------------------------------

Quote (Geforce)
Phy atk perdaug nebus :)) Ir kiek gauni nuo 60 lwl cold phy atk

Turėjau omeny: Phy def perdaug nebus :)) Ir kiek gauni nuo 60 lwl cold phy def*


rSRO
Server: Венера
Nick: Meka
Guild: Елите_Зона
 
AcmesDate: Tuesday, 2010-04-13, 8:22 PM | Message # 3
Vietinis
Group: Users
Messages: 29
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Geriausias glaive build yra Heuksal/fire/cold ( cia mano nuomone) , bet dar ganetinai stiprus yra heuksal/fire/force. O dalinti masterius po 60 nepatariu, na jeigu planuojat buti apie 70 , tai tikrai tas build bus stiprus, bet jei kelsites toliau duodu 100%, kad nusimusit viena 60 lvl ir kelsite normaliai 3 dalykus.

sro:rsro
Server:Behepa
Nick:_Amyp_
Guild:Elite_Zona
Dgr:7


Message edited by Acmes - Tuesday, 2010-04-13, 8:23 PM
 
GeforceDate: Wednesday, 2010-04-14, 1:45 AM | Message # 4
Naujokas
Group: Users
Messages: 15
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Acmes)
Geriausias glaive build yra Heuksal/fire/cold ( cia mano nuomone) , bet dar ganetinai stiprus yra heuksal/fire/force. O dalinti masterius po 60 nepatariu, na jeigu planuojat buti apie 70 , tai tikrai tas build bus stiprus, bet jei kelsites toliau duodu 100%, kad nusimusit viena 60 lvl ir kelsite normaliai 3 dalykus.

Sutikčiau su tavim jei būtų 100 lwl ar daugiau smile Bet dabartinėm salygom bent mano nuomone 90/90/60/60 geriau nei 90/90/90 ir dar 30(kuris praktiškai duos tik passive).


rSRO
Server: Венера
Nick: Meka
Guild: Елите_Зона
 
beviltiskasDate: Wednesday, 2010-04-14, 6:49 PM | Message # 5
Medis
Group: Users
Messages: 5
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
man pwz deriausias yra heuksual/light ir fire jej vietoi light kelsi cold neturesi speed busi letas ar gali visa laik pirkt 50% speed bet mano nuomone isleisi ganetinai daug gold o is force nematau nieko gero.....o is 60 lvl mastery pritariu acmes. tokia mano nuomone sekmes renkantis ka kelt
 
AcmesDate: Thursday, 2010-04-15, 0:27 AM | Message # 6
Vietinis
Group: Users
Messages: 29
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Geforce)
Sutikčiau su tavim jei būtų 100 lwl ar daugiau smile Bet dabartinėm salygom bent mano nuomone 90/90/60/60 geriau nei 90/90/90 ir dar 30(kuris praktiškai duos tik passive).

Ta 30 gali isnaudoti gana neblogai, pvz jei build Heuksal / Fire / Lighting tai galima uzsikelti 30 lvl cold (seip uztektu ir 20 lvl), nes snow shield 20% yra tikrai pravartus dalykas, bei mp netruksta.

Added (2010-04-15, 0:27 Am)
---------------------------------------------

Quote (beviltiskas)
man pwz deriausias yra heuksual/light ir fire jej vietoi light kelsi cold neturesi speed busi letas ar gali visa laik pirkt 50% speed bet mano nuomone isleisi ganetinai daug gold o is force nematau nieko gero.....o is 60 lvl mastery pritariu acmes. tokia mano nuomone sekmes renkantis ka kelt

Nu mano manymu geriau cold, nes ta speed uzsikeli kaip begimui is pvp , o is speed dideles naudos niera, jei grindini su pt tikrai atsiranda bardu kurie uzmes speed, o jei be , tai laisvai galima botinti be speed ( botas dirba, o ne pats) jei gold trukumas. O froce yra tikrai geras dalykas, bet afektingas tik nuo +60. Stai pvz force glaive



sro:rsro
Server:Behepa
Nick:_Amyp_
Guild:Elite_Zona
Dgr:7
 
GeforceDate: Thursday, 2010-04-15, 10:32 PM | Message # 7
Naujokas
Group: Users
Messages: 15
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Acmes)
Quote (Geforce)
Sutikčiau su tavim jei būtų 100 lwl ar daugiau smile Bet dabartinėm salygom bent mano nuomone 90/90/60/60 geriau nei 90/90/90 ir dar 30(kuris praktiškai duos tik passive).

Ta 30 gali isnaudoti gana neblogai, pvz jei build Heuksal / Fire / Lighting tai galima uzsikelti 30 lvl cold (seip uztektu ir 20 lvl), nes snow shield 20% yra tikrai pravartus dalykas, bei mp netruksta.

Vistiek liksiu prie savo nuomonės.. smile


rSRO
Server: Венера
Nick: Meka
Guild: Елите_Зона
 
Forum » Silkroad gidas » SilkRoad online Build'u gidai (CHINA) » Full STR Glavie ([Guide])
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Made By Angel™ 2024